Když v ráji pršelo

čtvrtek 25. května 2023

Každý rok píšu "máj - ráj".  A letos dodávám, "když v máji pršelo"... A neváže se to k počasí. Počasí neřeším, šak to není v mé moci, navíc mám déšť i vláhu ráda, vyhovují mi víc než parno... Tož ale déšť je potřeba i v životě. Něco z té vody dycky vyroste... Tak já to pomalu celé rozmotávám, plevel protrhávám, a těším se, až mi to pod rukama celé pokvete... Důležité je vnímat a poslůchat, k čemu vás to celé směřuje...

Kdyby se vám líbil obrázek "Holčička a kočička", je volný. 25 x 25 cm v rámečku, 2200 Kč. A jinak pracuju pilně na kalendáři. To je takové povzbuzení, když vám pod rukama vzniká něco, co vám dává smysl. A hezky to přibývá, zatím plyne bez zadrhnutí. 

Některé snímky jsou ze Štramberka, kam jsme vyrazili na rozdýchávací procházku po nemoci. Mám "štěstí", že do tohoto malebného městečka dorazím vždycky, když je nějaká pouť nebo sraz hasičů či jiná "maškaráda". Příště už snad bez těchto kulis. Ono poslouchat v pravěké Šipce dunění kolotočářských hitů je slušný bizár...8 komentářů:

Děkuji za komentář!