Květinové konejšení

pátek 18. října 2019
Okamžiky, ke kterým se letos vracím, a roztírám si je na duši jako hojivý balzám, jsou povětšinou spojené s květinami. Myslím tím takové ty opravdu euforické chvilky, na které se jen tak nezapomíná. Díky za ně, v tomto těžkém roce byly tolik potřeba. Třeba se taky potřebujete potěšit...


První zastavení je v rozkvetlém mandloňovém sadu...

  

Druhé zastavení u rudého moře vlčích máků...
Z obou vzpomínek vznikly malé akvarelové originály. "Západ slunce v mandloňovém sadu" a "Rudé moře vlčích máků". Oba jsou ve vylepšeném starém rámečku, mají paspartu, a oba jsou k mání. (Jen s nimi teda zase musím skočit do sklenářství. Mně to antireflexní sklo přijde lepší než to původní už zašlé...) Cena 1200 Kč za jeden, k zakoupení zvlášť i dohromady. Máky, antracitový rámeček, 27 x 33 cm. Mandloně, světle šedý rámeček, 24 x 31 cm. (EDIT: Tak už nejsou, to bylo fofr!)
6 komentářů:

 1. Milá Peťo,dlouho,hodně dlouho jsem tady nebyla a teď nevím na co se dřív koukat a co dřív číst,tolik krásných fotek,článků a hlavně tvoje tvoření.Obrázky,pugety a věnečky,ty jsi holka šikovná.
  Posílám moc pozdravů.
  db

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeee, Dášo, ahoooj! Tak ráda Tě vidím:-). Doufám, že se máš dobře...♥ A děkuju moc:-*. P.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Mám z toho obrovskou radost, je to pro mě velká tvůrčí vzpruha:-) Děkuji! P.

   Vymazat
 3. Peti, nevím, nad čím dřív achat, zda nad fotografiemi či obrázky.
  a ty věnečky a kytice.. já bych tě chtěla mít za sousedku a chodit s tebou na procházky..
  Krásný podzim.
  Bohunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by bylo moc milé, květinových parťaček není nikdy dost...;-) Děkuju moc za pochvalu, potěšila! A taky přeju krásné podzimní dny.♥ P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!