Vítej, jaro!

středa 20. března 2019Všechno se probouzí, i zákazníci... A tak jsem vzala práci, se kterou jsem vůbec nepočítala, a kterou jsem měla splnit v šibeničním termínu. Abych se probudila i já. A asi to docela pomohlo, moc mě tyhlety kreslené etudky bavily. Volnost, hravost, to jsem si (jim) dopřála... 

(Už jsem sem psala, že jsem nedávno vyhrála blok od Papelote? Obr radost, protože zásoba stránek toho původního, který jsem vloni dostala jako dárek, pomalu spěje ke svému konci. Má hladké  a silné stránky, na kterých se kresba nerozpíjí a nepropíjí, ale zase ne moc silné, takže to není žádná cihla, která by se pronesla... Mít návrhy takhle pohromadě v jednom sešitku je bezva.)

Miluju, když rozvíjíte mé nápady. A tak k lesní zimní víle, kterou jsem tvořila jako vzpomínku na překrásnou atmosféru jesenického lesa,  přibyla i jarní, a bude i letní a zimní...♥


No jo, mláďátka, čumáčky... Kdysi jsem krávy sbírala, v telecích letech, jak příhodné... Jsou to tak krásný zvířata... A všude budou květiny, celá země bude jedno velké květinářství, už brzy, jupí!

8 komentářů:

 1. Taky pozoruju a vnímám, jak se všechno probouzí. Jaro je neskutečně nabíjející.
  Zdravím Tebe i Matyldu (doufám, že už je v pořádku) a chválím jarní vílu, je nádherná!
  Krásné dny, Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kači, vypadá to, že kočenka už je v pořádku, díky! A díky u za milou pochvalu:-*. P.

   Vymazat
 2. Mně se nejvíc líbí to pampeliškové semínko. Super nápad! A víla samozřejmě taky. Přeji hodně takových nápadů
  a ještě moc děkuji za kalendář i za dárky, ve došlo v pořádku.
  Iveta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivet, super, jsem ráda, že dorazil v pořádku! Kéž vám bude dělat radost...;-) Semínko je hezký nápad, který mohl vzniknout díky milé zakázce. Moc mě tyhle obrázečky bavily...:-). Přeju krásné jarní dny! P.

   Vymazat
 3. Páni, ten bulíček! Hned bych ho podrbala.
  Krásné jarní dny Ti přeji a ať se víly rozrůstají:-).
  Jindra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to ňuňa, že?:-) Ale mamina mě moc přiblížit nenechala, pěkně si to své děcko hlídala, a přece jen byla větší a rohatější:-). Díky moc, taky přeju krásné jaro! P.

   Vymazat
 4. Ach ty víly ... už jsem jim našla doma místo a pěkně si počkám, až budou všechny čtyři a pak se jimi budu kochat denně u nás doma ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Renčo, tak to mě mrzí, že nejsem poslem dobrých zpráv, ale tento cyklus vytvářím na zakázku, tudíž už svou majitelku má. Není ovšem problém udělat něco podobného (stejného nikoliv), třeba v oblíbených barvách a s oblíbenými květinami...;-) Díky moc! P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!