Beránek, Vánoce, svatby...

středa 25. srpna 2021

Jaro, Vánoce, svatby, všechno se mi to tu krásně mixuje na pracovním stole... 

S obrazem "Beránek" na skok do jara, k pomněnkám, šněčím ulitám, suché trávě, co vypadá jako vílí vlasy, jaterníkům, sněženkám a vlahému dešti... Bude viset vedle loňského "Pečení perníčků", aby byl ten koloběh roku a tradic pěkně v rovnováze. Víc takových báječných zadání! 

Ve stejném balíčku poputuje druhý letošní domečkový betlém. Paní Jana je prostě očividně na stejné vlně... Mávám! Letoš už budu tvořit jen jeden betlém... 

Ze svateb zatím nemůžu ukázat nic, všechny teprve budou, tak aspoň jeden věnec za všechny ostatní kousky... Až udeří první podzimní plískanice, zavzpomínáme na letní svatební dny...

Skvělí puntíkáči, že? Tak dlouho jsem po nich pokukovala, až jsem dřeváky z Ovečkárny dostala k svátku.

Ani kousek papíru na zmar. Těžko se mi vyhazují i malé odřezky, tak je schraňuju a sem tam je vytáhnu a něco z nich splácám... Různé děkovací kartičky a handmade přáníčka...Momentálně mám z fotek k prodeji jen sadu deseti malovaných ozdob a sadu osmi andělských přání. Ozdoby - malba akrylem na překližku, zalakováno, průměr hvězdičky 7 cm, motivy 3x anděl, 3x kočka, 2x domek, 2 x jeřabina, zadní strany pruhy, puntíky, tečky, cena 550 Kč za sadu. Přání - otvírací, uvnitř bez textu, grafický karton, scrapbookové vzorované papíry, kresba, 13 x 16 cm, včetně obálek, cena 600 Kč za sadu.

(Prosím, zakázky přijímám až na říjen, spíš druhou půlku. Vždycky mě moc mrzí, když nemůžu vyjít vstříc, ale někdy to jinak nejde...)

6 komentářů:

 1. Peti, je moc hezké číst, že se Vám daří. Vaše fotky i obrázky jsou pohlazení na duši a i ty, co mámě doma, dělají radost pokaždé, když kolem nich projdu. Jsem moc ráda, že máte takhle krásně (nejen pracovně) naplněné dny.
  Mávám od nás.
  Lída

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidunko, děkuju za milý vzkaz i Vaši laskavost i trpělivost. Taky se mějte moc fajn! P.

   Vymazat
 2. Moc příjemný mix Tvého nadání vytvořit něco, co dokáže oko i duši potěšit.
  Měj pěkné dny plné inspirací pro Tvoji tvorbu.
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 3. Krása která potěší a pohladí. J

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!