Jaroušek

úterý 25. února 2020
Vzpomínka na chvilky, kdy jsme všichni společně seděli v kuželu zlata vycházejícího z lustru, zdobili jsme perníčky, děda si hřál ruce o horké víno a vyprávěl... O Bánově, o dětství, o kravičkách... Až budu stará babička já, a budu si ohřívat dlaně od teplého hrnečku, bude moje mysl ulétat právě do těchto okamžiků... Snad budu mít vnoučata, kterým budu moct povídat o kouzelném dědovi Járovi...8 komentářů:

 1. Petí, to je nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Magda

  OdpovědětVymazat
 2. Peto,nevim jestli znate, ale pustte si na YT pisnicku Michala Horaka Deda Jara je bos... Neznam blize Vasi rodinnou historii,ale me ta pisnicka meho dedecka pripomina hodne,mozna v ni uvidite i toho Vaseho... Krasny Popelecni den!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeva, Pavli, neznala jsem, a díky moc za ni. Ano, i já v ní dědu párkrát "zaslechla". Pracovitost, píle, skromnost, i u těch pétépáků byl...P.

   Vymazat
 3. Já takhle vzpomínám na babičku. Kéž bych taky byla jednou taková pohádkově kouzelná bábina.
  Pěkný večer.
  Jitka

  OdpovědětVymazat
 4. Peti, občas vám píšu na fb, občas na ig, občas sem. Takže někde už zůstal vzkaz, že i ten můj byl děda Jarka. Milovanej. Vrátil se k andělům měsíc po tom, co se narodila jeho čtvrtá pravnučka. Stihl ji poznat, stihl si ji pochovat. Dokonce to věděl jako první, protože v době, kdy moje sestra rodila, on ležel o pár lůžek dál na onko. Nemocničním telefonem se k němu tahle zpráva dostala. To jeho maminka takové štěstí neměla a svou pravnučku o měsíc nestihla. Proč to píšu? Protože ty duše kolem nás krouží a já prostě na tu "výměnu" věřím ♥ Děda se k vám brzy vrátí ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Renčo, děkuju moc za všechny Vaše vzkazy, vnímám je, pročítám...:-* A těší mě...♥ P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!