Makové panenky

neděle 9. června 2019
K tomu snad není třeba ani žádného komentáře...
Objevily jsme s Luckou z levandulové farmy při sbírání materiálu na workshopy nádherný koutek světa, překrásný... V záplavě vlčích máků jsme nastříhaly makovice, aniž bychom se musely bát, že na nás někdo vyběhne s vidlemi. A tak se nám v tom Monetově obrazu líbilo, že jsme se večer ještě vrátily, a udělaly si tam piknik... A taky Joža Úprka se mi dral na mysl... A tady teď nastává série polní, jihomoravská... Zítra domodra, z levandulky...

10 komentářů:

 1. To je nádhera!!!! Kde je takýto dokonalý kút? U nás rastie divý mak iba popri cestách na medziach polí a to som šťastná, že aká krása :-D Vďaka za foto, dokonalé!!!! Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, nevím přesně, někde u staré cesty mezi Hustopečemi a Velkými Pavlovicemi, kde jezdí spíš místní, zkrátka na jihu Moravu...;-) Taky jsem byla paf, nikdy jsem nic podobného neviděla...♥ P.

   Vymazat
 2. Kouzelné - Vaše fotky mi též připomínají Monetovy Vlčí máky v Argenteuil. Někde na netu jsem viděla pěkný věneček umotaný z makoviček a levandule. A protože jste sesbírala materiál, tak určitě zas něco pěkného vytvoříte a já se už těším na další fotky. Přeji krásný den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už to tady sepisuju...;-) A příště snad i nějakou tu levanduli přivezu do F-M, tentokrát se nám kurz trochu protáhl, a ve spěchu, abych stihla vlak, jsem nechala všechno na farmě:-). Díky moc! P.

   Vymazat
 3. Rudé máky, luční kvítí,
  slunce jim do květů svítí.
  To nebude náhoda,
  to je letní pohoda:-).

  Krásné dny
  Jindra

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. Ráda jsem zprostředkovala tu krásu dál...;-) P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!