Zalezlá

pondělí 20. listopadu 2017
Takhle to dopadne, když vylezu z ulity. Utrpím nachlazeninu a šok, kolik lidí ten můj blog vlastně čte. Zdravím! Takže dneska, a vůbec celý týden, co to jen půjde, budu pěkně zalezlá doma, v teple, pod dekou... Ale vážně - děkuju za sobotní zážitek z jarmarku. Děkuju všem, kteří jste se za mnou stavili, potěšili mě milým slovem, něco si koupili pro radost. Nic jiného jako důkaz, že to, co dělám, tvořím, píšu, má smysl, nepotřebuju... Jak se vám ve Sklenově líbilo? Škoda, že Roubenka nebyla otevřená veřejnosti, ale naprosto to chápu. Byl by nerozum nechat si zdevastovat takový skvost. Vloni po náporu návštěvníků chaloupka moc dobře nedopadla... A až bude příležitost, ráda se vydám do nové přidružené kavárničky na Hukvaldech - Ráj na zemi.

Teď už se jenom zbavit toho protivného nachlazení, které s sebou vláčím třetím týdnem, a v sobotu jsem ho bohužel nechala propuknout naplno... Počasí rozhodně lepší než vloni, ale stejně jsem ten chlad nějak neustála. Před odpadnutím už ráno mě zachránily parádní pletené ponožky z vedlejšího stánku, které mi budou dělat milou společnost celou zimu... 

Aby se mi dobře lenošilo, a hlavně abych se do té postele párkrát denně opravdu dokopala, povlekla jsem si do čistého, rozsvítila lampičky, svíčky... Alenko, koukej, puntíkací polštářky nám teď budou dělat společnost! Jsou úžasné, děkuju... A Zdeni, hele, srdíčka už visí nad postelí! Abyste tomu rozuměli, z Jihlavy mi "chodí" chrostí, a zo Slovenska a z Hané takovéto krásné textilní dárečky... O víkendu u nás byla mamča, a tak i věnec na sváteční tabuli dostal svou příležitost... Nevydržela jsem to, už nám to tu zdobí. O začátku adventu jen doplním čtyři svíce, a bude...8 komentářů:

 1. Ja som už ráno híkala ako somárik nad tou krásou a až teraz zbadám svoje meno a puntikaté vankúšiky:-)))
  Veľa tepla a zdravia a útulno na duši!
  Skús čiernu reďkev nakrájať, zasypať cukrom, šťavu ako z nakrájanej cibule užívať, pa!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tím mě léčila maminka, když jsem byla malá...:-) Úplně si na ten "sirup" pamatuju...;-) Děkuji, s polštáři se mi odpočívá krásně...;-) P.

   Vymazat
 2. Slušelo Vám to, holky, moc! Ve Sklenově...
  Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co teprve Tobě, Jani! Tak ráda jsem tě viděla...;-) Máš úžasné syny, takové klidné, důstojné:-). P.

   Vymazat
 3. To je úžasné *-* <3

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné to máte, trochu závidím Vašemu muži- jak to i pro něj zdobíté a aranžujete..to je tak hezké- ženské, láskyplné..prostě domov! Saša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Saši, děkuju, to je moc milé! Pevně věřím tomu, že to podvědomě vnímá, protože vědomě to mají muži přece jen jinak, co si budeme povídat...:-) Ale za ty roky, co jsme spolu, už nějak (zde)formovaný jistě bude...:-D Opravdu díky...;-) P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!