Barter 2016 - Jak dopadl?

pondělí 30. května 2016
Už jsme to psala několikrát. Barter je dokonalá věc! Zkuste to! 

Nejrychlejší expres výměna proběhla se superženou Mončou z Kopečku. Jistě mi to pošťouchnutí odpustí, protože moc dobře ví, jak ji obdivuju. Ona mi poslala svá voňavá domácí mýdla, která mě okouzlila pokaždé, když o nich na svém blogu psala. Je to slast oňufat si je i ozkoušet "live". Používám je teď pořád. Co vám budu povídat, voním a mládnu! Sprcháče testované na zvířatech jsou zbytečný přežitek! A to balení! Ach! Spešl pro mě alá modrotisk. Já jsem celému Kopečkovic osazenstvu poslala černobílou kresbu jejich kocourka Áši. Monča o výměně psala tu.


Druhá, taktéž mýdlová výměna, proběhla s milou Denisou, která sice nemá blog, ale zase mi splnila přání, a poslala mi mydélka ve tvaru obláčků. Ta jsem si zatím uložila a až přijde správná chvíle, těším se, že si ještě pohraju s jejich balením... Za mydélka jsem Denise poslala fialkový kapesníkovník.
Bára Lochta popsala výměnu kabely za obraz a o obrazu pak psala samostatně tady. Kromě toho, že má Barča svůj vysněný obraz a já svou vysněnou kabelu, jsme obě získaly nové virtuální přátelství, protože jsme si vyměnily několik dlooouhých emailů a zjistily jsme, že jsme na naprosto stejné vlně. Bára má cit, vkus a na spoustu věcí podobný pohled jako já. (Kabelu nosím pořád, všude, neustále... Je prostě dokonalá a všichni mi ji moc chválí!)
S duhovou Evulíkotulí jsme vyměnily logo, vizitky a další proprietky pro Evčinu značku, za dokonalou modrošedou deku. Patchworková deka, to je pro mě domov, bezpečí, zázemí, pohoda, klid. Eva mi vlastně splnila jeden můj velmi dlouhodobý sen. Jsem nadšená! Na deku mrkněte sem. Jestli po takové kráse taky toužíte, neváhejte, a Evičku určitě kontaktujte.A aby byla naše ložní výbava kompletní, poprosila jsem Aničku z Kvetoucí zahrady šedé povlečení. A to jsem taky dostala! Proužkaté i puntíkaté, abych ho mohla stlát dle momentálního rozpoložení. Anička si za ložní soupravu přála stejně jako Eva navrhnout pro svou firmu osobitý design. Má ho mít. Inspirovaly mě k němu stromy na rozmezí dvou polí, když jsem se kochala překrásnou dubnovou krajinou. Milým bonusem bylo osobní předání a pokec. Povlečení s donáškou až do domu! Setkávání s Aničkou touto výměnou jistě nekončí...
Milá Martina mi udělala radost dvojnásobnou. Vlastně troj. Poprvé, když mi slíbila háčkovaný pouf, potom, když si za něho přála kapesníkovník v domečkovém designu, protože ten já maluju děsně moc ráda, a potřetí, když mi ten přenádherný pouf nafotila. Je parádní! moc se těším, až dorazí...Tolik, tolik překrásných věcí! Jsem šťastný člověk, opravdu!

Mrkněte, jak jsem barter v únoru vyhlašovala. Kromě ušatého domečku pro Matynku mám vše, juch! Asi to bude teď chtít nějakou dobu pauzu, abych se zase mohla naplno věnovat jiným projektům... Nicméně, kdybyste někdo měli nutkání a touhu měnit, klidně se ozvěte! Jsem pro "každou špatnost"...

2 komentáře:

  1. Petro, ta kabela je super!!! No nedivím se, že ji nosíš všude! Měj se fajn Ivana

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!