Soukromá sbírka andělů...

sobota 9. ledna 2016
To vám byla akce! Moc krásná! Seděli jsme s mamčou na zahradě, schovávaly jsme se před srpnovým horkem a přemýšlely, čím uděláme radost naší kamarádce Janě. Naší milé duši, která dělává ráda a často radost všem kolem sebe. Měla teď v lednu velké kulatiny, ač na to tedy vůbec nevypadá... Chtělo to něco velmi výjimečného a velmi osobního. A tak jsme rozjely akci "A". Jana totiž nejenom že je sama anděl, ona je ještě navíc sbírá! Rozhodly jsme se, že z co nejvíce lidí, kteří jsou blízcí jejímu srdci, vytvoříme "Soukromou sbírku andělů Jany S."
První fáze byla, že jsme s mámou naběhly do překrásné holešovské podzámky a hrály si na modelky. Další, poněkud náročnější, bylo "donutit" k podobné akci i ostatní. Bylo vidět, že všichni, od nadšených tvořivců, až po ty, co mají jiné přednosti, než jsou zrovna ty kreativní, měli obrovskou chuť to pro Janu udělat. Užila jsem si proto půlrok s foťákem, koordinováním i grafickým programem. Takže se nakonec v prosinci sešlo 14 úžasných přání. Sbírka byla (je) na světě...

Dnes jsme "sbírku" předaly. Mám mega radost, protože dárek opravdu překvapil a opravdu potěšil. Některé dojmy se těžko sdílejí... Vnitřně se přímo tetelím, protože vím, že jsem udělala skutečnou radost člověku, který si to zaslouží...8 komentářů:

 1. Peti, to je krásný dárek .... a super nápad !!!!! Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki, díky:-). Obdarovaná je tak inspirativní, že se dárky pro ni samy líhnou v hlavě;-). P.

   Vymazat
 2. To je nádhera - nemůžu se vynadívat,znova a znova si to prohlížím...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě moc těší:-). Klidně koukejte, co to dá...;-). P.

   Vymazat
 3. Krásný dárek, a jak já říkám, andělů není nikdy dost ;O)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andělé jsou rozhodně to nejcennější, co máme...;-). P.

   Vymazat
 4. To je krásný...taky by se mi takový dárek líbil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co já takových dárků od Jany už dostala! Třeba svatební blog, vytištěný a svázaný na památku!!! P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!