Miluju prázdniny!

pátek 28. února 2014
Většinou zastávám názor, že mě obklopují a že tvořím (snad) půvabnější věci, než jsem já sama. Tudíž nevidím důvod, proč si to tady sama sebou zaplňovat. Jenže tyhle fotky, které cvakla moje šikovná kamarádka, na mě dýchají takovou pohodou a radostí, které během prádnin pociťuji, že si je prostě musím uchovat, až budu mít vaky pod očima, mastné vlasy a uštvaný výraz... Vivat jarňáky!

10 komentářů:

 1. Užij si je! Pěkná koláž, taková pohodová :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, pohodová, prázdninová... Užila jsem si je a už aby byly další...:-). P.

   Smazat
 2. Jarňasy - to je skvělý vynález. Bohužel v mém případě čas minulý, ale nakoply pro dny příští a to je fajn... taky tě dovedou tak vytočit hlášky o tom, že učitelé mají pořád samé prázdniny? Měj pěkné dny, ať úsměv vydrží hodně dlouho :-). HanaL.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přichází, když už člověk jede z posledních zásob... Už mě to ani nevytáčí... Odpovídám na to, že za a) ať si to jde dotyčný zkusit, stačí jeden týden... a za b) že bych si taky chtěla někdy vzít dovolenou kdykoliv, ne jen v limitované dny...;-). (Už aby byly Velikonoce:-). P.

   Smazat
 3. Český Těšín, že jo! Sluší ti to, moc!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, a navíc i "polský", Jani;-). Děkuju moc! (Já se na Tebe nemohla vynadívat, jak jste byli u nás, jaká jsi kočka;-). P.

   Smazat
 4. Krásné fotečky! :) Takové svěží a pozitivní :) K*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Jediné, co mi trhá srdce je, že to kafe jsem si dávala na Libušíně, který už není:-(. P.

   Smazat

Děkuji za komentář!