Třídění

sobota 5. srpna 2023

Dočerpávám síly... Výlety, návštěvy... Hrčava... Hukvaldy... Beskydy... Spousta drobného tvoření... Třídění, úklid... V hlavě, tvořivém materiálu i doma... První várka kalendářů rozeslaná, osobně postupně předávám, další kusy už se tisknou... Stále k mání, ráda pošlu i k vám... (Formát A4, cena 550 Kč za kus, posílám přes Zásilkovnu - 80 Kč, potřebuju pobočku, email a tel. číslo). Objednávky pište na oringle@email.cz. Info a fotky TU.

P.S.: Kalendář bude jediná forma, v jaké budou tyto grafiky k sehnání. Někam mi záhadně zmizela celá kalendářová složka. Asi jsem ji omylem smazala... Nebo při aktualizaci počítače... Nevím... Prostě není. A ano, hledala jsem i za pomocí chytrých programů a hlav... A už se mi v tom dál nechce babrat. Stalo se... O to víc si cením kalendáře, a jsem šťastná, že mi zůstal díky podkladům poslaným do tiskárny. Jako, přijít o tento soubor ilustrací a básní komplet, to by mě kleplo...
10 komentářů:

 1. Ahoj, bude zase rodinný kalendář? Anička

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S mými ilustracemi bude pouze tento, který inzeruju. P.

   Vymazat
  2. To je škoda, už několik let jsme dvě rodiny měly ten Váš od Ježíška, ach jo, to se nám bude stýskat. Anička

   Vymazat
  3. Asi bude chybět ve více rodinách. Což mě sice na jednu stranu mrzí, ale na druhou jsem šťastná, že tolika lidem dělaly moje obrázky uplynulé roky radost...♥ P.

   Vymazat
 2. Kalendář už mám doma. Je moc krásný. Už se těším až si ho pověsím.
  Krásné jsou i fotky v tomto příspěvku.
  Měj se, Petro, moc hezky!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Hani, ať Ti dělá radost celý rok a inspiruje Tě!♥. Děkuju moc. P.

   Vymazat
 3. Ta duha! A věnec!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!