Dožínky v Rymicích

sobota 13. srpna 2022

Netuším, co jsem říkala, jak jsem to říkala, ale vím, že jsem to říkala týmu nesmírně sympatických lidí... Mluvit přirozeně na kameru a u toho motat věnec není pro někoho natáčením naprosto nepolíbeného teda nic snadného, ale věřím, že soudě dle velmi vydařené první řady pořadu "Pečení na neděli" šikovný štáb i z mého "výkonu" vykouzlí něco koukatelného... Ve skanzenu v Rymicích, v jedné půvabné chaloupce, jsme si s Peťou Burianovou povídaly o tom, jak a proč se tvořil dožínkový věnec. Ten obří z fotek jsem ale připravila samozřejmě předem, protože jeho tvorba by se do stopáže pořadu určitě nevešla... Jsem Peťce moc vděčná, že si ze zástupu šikovných věncařek na Moravě vybrala zrovna mě, a že jsem si tuto zkušenost mohla prožít... Hecnout se a udělat občas něco jinak je super. Ale popravdě, raději zůstanu u komunikace formou fotek a písmenek, videa teda nejsou úplně pro mě... Na celou druhou řadu pořadu se nesmírně těším, Peťa a její štáb dělají krásnou a smysluplnou práci...

P.S.1: V zimě jsem vkládala fotky právě ze skanzenu v Rymicích, a tehdy jsem si říkala, že by bylo hezké, kdyby se třeba mohl probudit více k životu... Tak ono už se to děje! Otevřeli krásný hospodářský dvůr s muzeem, konají se prohlídky... A teď tohle... Mám radost!

P.S.: Kdy se bude díl vysílat zatím nevím, ale jestli ho pak na podzim třeba chytíte, tak mi dejte vědět, jaké to bylo, protože já se na sebe asi koukat nevydržím...3 komentáře:

 1. Ty Vaše věnce, kytky a fotky jsou tak nádherné!!! A na pořad už se moc těším.
  Liba

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, jste moc milá...♥ Budeme se těšit spolu...;-) P.

   Vymazat
 2. Moc krásné fotky!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!