Malovaná ložnice

pátek 27. března 2020
Když jsem v prosinci kamarádce malovala stěnu za kuchyňskou linkou, vysnila jsem si, že kdyby se stal zázrak, a my jsme měli jednou domek, že bych si taky takovou stěnu v kuchyni udělala, modrotiskovou...  Jenže na co pořád čekat, že jo? Až jednou... Navíc když zrovna tohle není projekt, který bych nemohla splnit celkem bez komplikací. Volná zeď, bílá barva, štětec, toť vše, co bylo potřeba. Volnou stěnu jsem si vyhlédla v ložnici. Naše ložnička je opravdu pidi, takže když jsme kolem zdi chodili k oknu, padaly nám na ní pověšené obrazy na hlavu. Tak tyhle nám už na hlavu padat nebudou, juch!


14 komentářů:

 1. Óóóó! Týjo! Wow! Tý brďo! Téééda! Pecka!

  OdpovědětVymazat
 2. Oringličko, palec nahoru:-) Super, skvělé, paráda. Ester z Olomouce

  OdpovědětVymazat
 3. A těch divokých prasat!!!������ Ivča

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je nádhera, Peti ❤️ moc se mi ta stěna líbí. Ale na mě je ta ložnice moc "chladná" chtělo by to kapku vášně 😉

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Barčo, a co je podle Tebe "kapka vášně":-)? V tomhle ohledu asi nemám ty správné předpoklady v zařizování, mně se vybaví rudá stěna a leopardí přehozy, a z toho se mi teda dělají osypky:-). U mě je to stejné jako v oblékání, přitahují mě klidné neutrální barvy, asi proto, že ostatní paletu mám před očima neustále, a cítila bych se hodně zahlcená... (Mimochodem, na protější stěně jsou police s knížkami, myslím, že je tam i jedna ilustrovaná Kamasútra, tak že by...?:-D Barvy i vášeň?:-))

   Vymazat
 5. Peti krásně sis vyhrála :). Martina

  OdpovědětVymazat
 6. Peti, rudá stěna a leopardí vzor by mě taky udělal osypky, či jinou vyrážku.. Také mám ráda zemité barvy i modrou a tvé obrazy v modrohnědé kombinaci opravdu lahodí oku a jsou pohlazení po duši... Já jen že bych tam pár srdíček namalovala červeně (třeba dvě😊) nebo bych si do ložnice dala červenou svíčku...víš něco jako červená mašle na valašském kroji😊❤️

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chápu, jak to myslíš. Nevím, mě se ta představa nějak ekluje. Prostě červená ee. Člověk se asi tak přirozeně obklopuje barvami, které zrovna sám potřebuje...;-) P.

   Vymazat
 7. Odpovědi
  1. Vtipný je, žes mě inspirovala, a že jsem i tu knihovnu přeskládala, aby byla co nejméně barevná...:-D P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!