Svatební obraz pro Jáju a Vítka

sobota 28. října 2017
Máte rádi "veselé historky z natáčení"? Tak poslouchejte... Někdy v září u mě byli na skok Jája s Vítkem. Chtěli se poradit ohledně dekorování svatby, a i když jsme se nakonec nedomluvili, setkání se mi hodilo... Nevěstina maminka, která je ke mně koneckonců poslala, protože je to šéfová maminky mého může (ještě se orientujete?), si pro ně totiž objednala svatební obraz. Sepsala mi pečlivě, co snoubence vystihuje, a společně jsme pro ně dárek vyladily do posledního detailu, včetně paspartování a rámování. 

Po nějakém časem mi psala moje spolužačka z vysoké, jestli na mě může dát kontakt své kolegyni, které se líbil obraz, který jsem kdysi dělala pro jejich společnou kamarádku... Samozřejmě jsem souhlasila, a za pár dní mi přišel email, že se paní Perle bude vdávat neteř, a seznam věcí, které jsou snoubencům blízké... Ani kdyby mi nenapsala jména a datum svatby, bylo by mi jasné, že tenhle obraz pro Jáju a Vítka už dávno existuje... Svět je fakt malý...

Na zadní straně obrazu je kromě místa pro osobní věnování i obálka, do které bude vložen dárkový poukaz na svatební cestu. A proč ten pan prezident Masaryk? Protože svatba se koná právě dnes, na výročí vzniku první republiky, a určitě i ve jménu prvorepublikých hodnot a tradic...2 komentáře:

 1. To se to někdy semele,ale pěkně se to semlelo...
  ...a obrázek je to moc pěkný.
  db

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Dášo...;-) Už mají po svatbě, a snad je dárek potěšil... P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!