Alfréd...

středa 8. června 2016
... a jeho překrásná a stylová maminka Klára. To je ta, co mě kdysi v první třídě učila mluvit sprostě. I když si to teda nepamatuje... A taky tatínek Jarda, který si vzal modrou košili, a tak fotky s ním musí být černobílé... No jo, tatínci... A taky se tam objevila babička Saša a strejda Kryštof... Ten Ferda, pardon, Fredy, se ale má!

Styling fotek si vlastně vybral sám. Když jsme ho dali do kopretin, tak řval jak tur. U posprejované zdi už to bylo lepší. A úplně nejvíc se mu líbilo v náručí, když se choval, tulil a nebo létal vysoko nad hlavu babičky, maminky, i tatínka...


12 komentářů:

 1. No to je tedy opravdu povedený "Alfréd". Moje oblíbená barevná kombinace. Však víš.
  Sova

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo by to do té naší holešovské podzámky řekl, co?:-) Jasně, že vím;-). P.

   Vymazat
 2. Peti, krásné, super atmosféra a co fotka, to origoš. Ti musí být nadšení - takovéhle vystihující fotky by jim nikdo jiný neudělal... Já ty cihlové zdi prostě miluju :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cihlové zdi jsou úžasný fotopozadí, vždycky je hledám...:-). A tady ještě to grafity... Jsem ráda, že se mi je podařilo vystihnout. Děkujeme! P.

   Vymazat
 3. Ano, ano, jsme nadseni prevelice! :) Bozi, nemuzeme se vynadivat :) Znovu moc dekujeme!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem šťastná, fakt!!! Focení je vždycky výzva... Díky, že jsem se toho mohla zhostit;-). P.

   Vymazat
 4. Klobúk dole!
  A rešpekt!
  Aj tým človiečikom, aj tebe:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úžasný, když někdo najde sám sebe a sálá to z něho, že? Já jsem byla jen host s foťákem, vlastně na tom nemám vůbec žádnou zásluhu...;-). P.

   Vymazat
 5. Skvělé fotky! Můžu se optat, v jakém programu děláš úpravy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Radko. Ve "fotošopu". Ale na technologii se mě neptej, já to všechno páchám tak nějak "po svojimu" intuitivně...:-). P.

   Vymazat
 6. Móóc se mi líbí....všichni.......ALFRÉD, máma punk KLÁRA, babi SAŠA i sympatický krasavec TÁTA.....krásné, originální fotky, barevně vychytané..............sympatická, zajímavá rodinka:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, mami;-). Nikdo jiný nedělá tolik teček...:-D P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!