Skříňka nad televizi

úterý 22. prosince 2015
Snad poslední možné místo v bytě, kam bylo možné ještě něco nacpat... Zeď nad televizí... Jsem nadšená! Jako by tu byla odjakživa. Krásně vyplněný prostor. Nadělili jsme si ji /Ježíšek nám nadělil skříňku... Kreslila jsem ji na skále nad mořem a ukazovala kamarádu stolařovi mezi skoky do slané vody. A doufala, že ji do Vánoc stihneme. A panejo, my ji fakt stihli! (Prosím o moment strpení..... Vzpomínám na dovču................ Aaaaaaachhhh.............) Dobře, jsem zase zpět! Uprostřed vánočního obýváku a kochám se naším prvním dárkem. Povedená, že? Původně jsem myslela, že ji pomaluji, ale takhle jednoduchá se mi zdá naprosto dostačující... Teda spíš okouzlující! 

Tam, kde teď apartně visí šišky, časem vidím nějaké čtveraté obrázky. Zase další místo pro umění... Ale ne moje. Těším se, že si nadělím nějaký originálek od některé z mých favoritek. Třeba od LucieVV. Nebo od lind. Nebo od Pavli Richterové. To se ovšem nesmí uspěchat.... A taky se musí našetřit nebo počkat na narozeniny...

Hele, já frčím na další vánoční setkání, jo? Letos to bude fakt jízda. Aspoň náš vánoční harmonogram to naznačuje... A já se děsně těším...4 komentáře:

 1. Opravdu pěkná skříňka.
  A Světem zvířat mám taky! Všechny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. A jsem ráda, že je mám konečně dát... P.

   Vymazat
 2. Nádherná, pripomína mi taký hodvábny , indigový, baliaci papier so zamatovým leskom z mladosti, bol to luxusný, jemný papier na darčeky...:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bude tou vánoční atmosférou, Alenko...;-). P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!