Bezlepková beránková euforie

sobota 4. dubna 2015
Letošní velikonoční přípravy jsem si opravdu užila a kreativně jsem se vyřádila až do sytosti... Pomyslným vrcholem budiž bezlepkový beránek. Jednak je to úplně první beran, kterého jsem kdy upekla. A taky kdykoliv se mi podaří upéct cokoliv bezlepkového, co je poživatelné a navrch ještě moc dobré, jsem vždycky v totální euforii. Většinou mi to totiž s bezlepi moukou moc nejde... 
Recept najdete na Blogu Katky Winterové, opravdu funguje, takže pokud jedete na bezlepi vlně, směle do toho... TU
Tak, tohle je letošní úplně poslední velikonoční příspěvek. Přeji vám krásně prožité zbylé dny Velikonoc. My frčíme zítra zcela mimo signál, takže "nazhle" po svátcích!

6 komentářů:

 1. Péťo, krásné Velikonoce!!! Pokaždé se těším na Tvůj další příspěvěk. Moc se mi líbí Tvé dekorace a modré vajíčko s puntíky je prostě Tvůj rukopis :-)
  PS: Na chvíli jsem si říkala, jestli nefotíš od nás, mám naprosto stejné úchytky v kuchyni a bílou linku taky :-)
  Monča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bílá kuchyně forever;-). Moc díky za povzbuzení, to já zase brzo něco napíšu a moc ráda...;-). (Kdo by to byl řekl, že červené zelí vykouzlí tak úžasnou modrou, že?:-). P.

   Vymazat
 2. Peti, i tobě krásné Velikonoce ..... hezky si je "mimo ten signál" užij !!!! Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...dokonce jsme se i koulovali...:-D. Zajímavé Velikonoce to byly;-). P.

   Vymazat
 3. Hmmmm, děláš mi chutě :) Vypadá fakt výborně! A ta fotečka s máslem a půlkou beránka v pozadí, hmmmm :) U nás se beran nikdy moc nedělal, spíš mazanec. Ale ježto jsem letos byla na Moravě, tak jsem nepekla ani mazanec, ani nádivku, ani nic jiného...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až přijedu na návštěvu, tak jako správná tetka z Moravy s bábovkou a zavařeninami:-D. P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!