A vítězkou se stává...

pátek 23. ledna 2015
Při této soutěži jsem si připadala tak trochu jako v práci. Zadání zní: "Napiš A." Dva napíšou A, tři napíšou B, pět neví, co má napsat a jeden namaluje sluníčko. Běžná praxe. (Btw. někteří mí žáci po čtyřech letech prý objevili můj blog. Zdravím:-)). (Asi někde jako učitelka i zadavatelka soutěží dělám chybu...:-). 

Všechny podmínky se nakonec podařilo splnit sedmi statečným. Ovšem i ostatním velmi děkuji za podporu a sdílení a lajky a podobně... No a velmi speciální dík patří především Magdě, Márii, Markétce i Alince, které se rozhodly mě podporovat "bez nároku na honorář". Jsem dojatá, fakt, opravdu...

Nicméně, jsem taky moc ráda, že se někdo zapojil i se zájmem o krabičku, protože by jí to jinak bylo moc líto... (A mně taky, koneckonců...) 

Takže, famfáry, vítězkou se stává... soutěžíci číslo 2... a tou je... ZRZKA!

Milá Zrzko, moc gratuluji! Napiště mi prosím email, ať se můžeme domluvit na dalším postupu...


5 komentářů:

 1. :-)))) ten úvod:-))))))))) úča jak vyšitá:-)))))))
  Já byla vždy provokatérská po po potvora podivná.
  Mamce už na ZŠ dávali za vinu, že píšu napůl tiskace, napůl psace:-))

  Zrzce (Magdi neřvi nevztekej se nedupej nenadávej........) gratuluji (GRRRRRRRRRRRR)

  A jeden učitelskej:
  U nebeské brány někdo ťuká.
  Sv.Petra to vyruší od karet a naštvaně odvětí"Co jééé?"
  Za bránou se ozve:"Jak co je? Snad KDO JE!!!"
  "Ježiši, další učitelka" :-)))
  Magda

  OdpovědětVymazat
 2. Zrzce gratuluju a já si tu krabičku holt budu muset nadělit k narozeninám....nééé já mám lepší nápad-nadělím ho mému milému-on bude mít dárek a já radost:)) ..napíšu při chvilce objednávečku:)
  Magda-super vtip-to jsem se fakt zasmála:))
  Pavla

  OdpovědětVymazat
 3. Jééé.. no to není možné, to je poprvé, co jsem něco vyhrála!!!!! :-)))) Radost veliká převeliká! Teď se bude dělat reklama o to líp:-). Děkuju mockrát za krásnou krabičku!

  OdpovědětVymazat
 4. Zrzce moc gratuluji :) A tak nějak přiznávám, že se řadím nejspíše do skupiny B, páč jsem jen nasdílela na svém priv profilu FB, ale protože doma používáme malé papírové kapesníčky (malé balíčky - dětem tak akorát do kapes), tak jsem se neozývala :) :) A teď, když na to koukám: na druhém stupni jsem byla v "B" třídě a na střední jsem u písemek psala zadání pro "B" skupinu... tak se vlastně není co divit :) Držím palce, ať se business rozjede :) Jola

  OdpovědětVymazat
 5. :-D trefně napsáno. Děti-studenti věčně nečtou zadání paní učitelko, to nevíte? :D
  Blahoželám, zas mi to minulo o fous :)
  Martina

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!