Podnikatelka?

neděle 28. prosince 2014
Tak si říkám, že je konečně čas... Pustit se do toho podnikání... Ale copak já rozumím všemu tomu účtování? A bude zájem??? Ale... Takhle pořád jen tvořit... A vlastně pracovat... To je výzva...


30 komentářů:

 1. Ja ti drzim palce. A posielam povzbudenie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc moc, každá podpora se nesmírně hodí! P.

   Vymazat
 2. Držím pěsti a fandím, já tohle rozhodnutí udělala před rokem a i když není každej den posvícení, nelituju toho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není ani v zaměstnání... Tak ať se daří. P.

   Vymazat
 3. Taky moc fandím a těším se na reporty!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uff, jen aby to byly samé dobré zprávy... Díky! P.

   Vymazat
 4. Nádhera! Držím palce ať je daří jak se vám zlíbí :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý den, držím pěsti a zároveň bych se chtěla zeptat, odkud máte tak krásné "krajkované" talíře.. :) Už jsem je u Vás obdivovala dříve..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za palcůdržení a talíře jsou stará dobrá Ikea, zde: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80239979/. P.

   Vymazat
 6. Odpovědi
  1. Těch "proč ne" je spousta, ale asi na ně bude lepší na chvíli zapomenout, protože jinak to nepůjde nikdy... Děkuju moc! P.

   Vymazat
 7. Mít takový talent,proč toho nevyužít a dělat něco, co mě neuspokojuje? Já když maluju, není poznat,jestli je to koza nebo pes...takže závidím a zároveň moc přeju:) Nejtěžší je ten první krok...přeju hodně štěstí. Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to tak, odhodlávám se k němu už několik let... Chybí mi talent obchodnický, to je ten průšvih... Díky za přání! P.

   Vymazat
 8. Péťo, jestli ses rozhodla dobře zjistíš, až to zkusíš. Já Ti každopádně budu držet taky všechny pěstičky! :) Tvé obrázky jsou kouzelné a jsem moc ráda, že mi dva hrdě visí v předsíni a každý, kdo vejde je obdivuje.
  Tak ještě : tfuj tfuj tfuj! - pro štěstí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeee, Leni, viděla já jsem je vůbec pohromadě? Pošli foto, prosím prosím...:-). (Nejsem takový hrdina, abych se do toho pustila hned po hlavě, ale nějak už fakt začít musím...). P.

   Vymazat
 9. Jakoze vazne? ;) Drzim palce, tfuj, tfuj, tfuj ;).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdy je třeba začít... Zatím jen vedlejšák, ale jednou třeba...:-). P.

   Vymazat
 10. Milá Peti, také se připojuji k těm, kteří drží palce...není to jednoduché, stojí to člověka spoustu sil, nervů, ale je to svoboda...větší, než si zamestnaný připouští, a taky spousta nesvobody, jiné, než si zaměstnanec dokáže představit...je to o disciplíně(ta mi chybí celý život), o elánu, o energii...každý, kdo se rozhodně podnikat je silná osobnost a já mu fandím!!!
  Auka
  P.S. to účetnictví je fakt peklo :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechno má svá pro i proti a dokud to člověk nevyzkouší, tak nemůže pořádně porovnat, co mu více vyhovuje... Zatím nemám tolik odvahy, abych se do toho pustila naplno, ale ten čas taky jednou přijde;-). (S účtem jsi mě nepotěšila, asi budu potřebovat někoho k ruce, v tomhle jsem fakt marná...) P.

   Vymazat
 11. Hezký den, dostala jsem se sem náhodou, ale obrázky se mi líbí moc a hned mám jednu otázku. Kolik by stálo namalování obrázku - něco podobného jako v právě v tomto příspěvku vpravo nahoře:-), velikost A3? Nebo mate někde svoji nabídku? Děkuji za odpověď na jitka.x@seznam.cz. A přeji hodně odvahy do rozhodování a šťastnou ruku. Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jitty, to je milé, že jste sem "zabloudila". Nějakou kompletní nabídku zatím nemám, což je jedna z prvních věcí, do které se chci pustit;-). Napíšu... P.

   Vymazat
 12. Taky letos rozšířím řady podnikatelů ... a z účetnictví mám taky hrůzu .... ale nějak se s tím poperu.-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, když je odhodlání, jde všechno;-). Tak ať se moc moc daří! P.

   Vymazat

Děkuji za komentář!