Dárkování u Oringle - část papírová

pondělí 3. října 2016
Po krabičkové nabídce, co byste mohli naježit z mé dílny, přicházím i s papírovým přehledem. A taky s jedním upozorněním. Protože se mi podařilo získat jednu opravdu krásnou zakázku, která bude časově poměrně dost náročná, a kterou vám samozřejmě v pravý čas velmi ráda představím, mám v plánu v nejbližší době dokončit úkoly, které jste si u mě již objednali, a poté se plně věnovat oné krásné práci, která mě čeká... Pokud jste si přáli darovat něco od Oringle pod stromeček, budu mít čas splnit vám vaše přání v předvánočním čase během prosince. Respektive ho realizovat. Víte-li, že budete něco chtít, rezervujte si místo v mém diáři. Specifikovat zakázku pak bude stačit během října a listopadu... Myslete také na to, že během Vánoc odpočívám, a že budete-li potřebovat něco první dny v lednu, neměli byste s objednáním otálet. Budete klidnější vy i já...

A teď tedy, jaká papírová kouzla byste si mohli přát? 


1. Folklórní pexeso. Cena 155 Kč.
2. Plakáty do dětského pokoje. Formát A3. Tisk na pevném křídovém papíru. Cena 300 Kč za kus.
3. Vánoční a novoroční přání. K zakoupení již vytištěná přání. Nebo v případě zájmu za zvýhodněnou cenu tisk libovolného motivu ve vámi určeném počtu kusů, možno i s doplněným osobním textem. A6 otvírací 45 Kč za kus. DL otvírací 60 Kč za kus.
4. Rodinný obraz. Formát A4 1000 Kč. Čtverec 30 x 30 cm 2000 Kč. Formát A3 2400 Kč.
5. Obraz mapa. Ideální pro Patrioty, ztvárnění oblíbených míst... Formát A3. Cena 2400 Kč.
6. Portrét zvířecího mazlíčka. Pro milovníky čtyřnohých chlupáčů... Formát A3. Cena 2400 Kč.
7. Plakátek na obtisk ťapky. Pro rodiče v očekávání nebo čerstvě narozené miminko. Tisk na pevný křídový papír. Formát A4. Různé barevné odstíny... Cena 200 Kč.
8. Přání na míru. S obálkou uvnitř. Třeba když chcete někomu darovat lístky na koncert, do divadla nebo pozvání na výbornou večeři... Formát A5 - 250 Kč. Formát 23 x 23 cm - 400 Kč. (Do čtveratého rámečku z Ikea. Přání je rovnou obrázkem...)
9. Kalendář Celorok 2017. Formát A3. Obsahuje dvanáct plakátů souvisejících s jednotlivými měsíci. Cena 450 Kč.

Galerii toho, co jsem již vytvořila, najdete v mém portfoliu, pravidelně ho doplňuji o nové fotky. Zde najdete i ceník. Nabídku tištěných věcí k okamžitému zakoupení, které jsou aktuálně k dostání, najdete v albu "K prodeji" na Facebooku nebo na Fleru (tam ale musíte počítat s Fler provizí...)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář!