Kvarteto I.

úterý 19. července 2016
Mám takovou radost, že se vám pexeso líbí! Ani nevíte jakou! Zítra bych si měla vyzvednout v tiskárně zkušební tisk. Všechno pečlivě projdu, zkontroluju, případné nedostatky odstraním a pak už jen mávnu a oni "púšťajú" všech sto kusů do tisku... Kdo jste se prve přihlásil a ještě korunky neposlal, tož sa připomínám...

Nadšená vašimi ohlasy jsem se hned vzápětí pustila do kvarteta, tužkou předchystala rámečky a nápisy všech karet a poctivě ručně vypsala pravidla hry i popisy jednotlivých karet... No, strávila jsem nad tím několik dlooouhých denních i nočních hodin... Pak jsem se ale musela věnovat jiným úkolům, tak kvarteto chvíli leželo ladem. Ovšem dnes, dnes jsem se k němu konečně zase dostala. Všechno to ruční písmo psané tužkou jsem obtáhla perem, nafotila a upravila. Jupí, mám hotovu tu nejvíc monotematickou fázi... A včil už se vrhám konečně na jednotlivé obrázky!

Což bude ještě robota. Budu muset vymyslet, tužkou předkreslit, perem obtáhnout, ogumovat, akvarelkami vymalovat, rozmýt a pak ještě jednou obtáhnout černou 32 obrázků... Stejná štrapáce jako u kalendáře. Ale stojí mi to za to!

Kvarteto bude opět folklórní, opět bude představovat zvyky a tradice, a tentokrát bude hodně barevné...

(P.S.: Politujte mě. Zase jsem musela pod kudlu. Osmička musela ven. A tak tu sedím s pusou jak meloun, leduju, láduju se nanuky a kreslím masopustní průvod...)


6 komentářů:

 1. To je Petro úchvatné! Skvělý nápad, výsledek bude stát za tu námahu. S tou osmičkou tě lituji - no snad ta osmička nezlobí kvůli těm osmi čtveřicím z kvarteta! :-) Měj se fajn Ivana

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad bude, a těším se na to...:-). Osmička zlobí už dlouho, bylo třeba jí zatnout tipec...;-). Děkuji! P.

   Smazat
 2. No to bude krásný. Jen mít větší mateřskou abych to všechno co chci mohla mít...no někdy je tooo těžké :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marti, mám úplně stejný problém...:-). A neboj, ono to fakt bude ještě trvat, než bude hotovo, můžeš začít šetřit...:-D. P.

   Smazat
  2. Souhlasím:-) je těžké odolávat:-) Ještě jsem se nerozhoupala k pexesu a už je tu kvarteto:-) L.

   Smazat
  3. To je tak milé, děkuju!:-* A kvarteto tu vážně ještě dlouho nebude, žádnou paniku...:-). Reálně to vidím někdy ke konci září;-). P.

   Smazat

Děkuji za komentář!